Orion Jacnia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Szczaw
status Gadu-Gadu
dfsdf
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 29, wczoraj: 85
ogółem: 260 054

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Treningg

  • autor: admin, 2016-03-31 18:47

 

Trening sroda 18.00 hala w szewni!!

 


Aktualności

W sobotę czas na Biłgoraj!!

  • autor: admin, 2017-01-12 17:35

V Charytatywny Turniej Noworoczny OPEN

 

Harmonogram V Charytatywnego Turnieju Noworocznego OPEN

Początek turnieju o godzinie 9:00.

Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy po 4 zespoły. W grupach drużyny zagrają systemem "każdy z każdym" i do ćwierćfinałów awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Od ćwierćfinałów drużyny grają systemem "pucharowym". Czas trwania spotkań 1x12 min. Od godziny 9:00 mecze rozpoczynają grupy A i B, od 11:50 grupy C i D.

Grupa A

  • Przyjaciele z boiska
  • Rakovia Rakówka
  • Balasjo Team Biłgoraj
  • AZJK
  • Grupa B

  • Dzięki za mecz
  • CSKA B.
  • LZS Dąbrowica
  • Spartakus Team
  • Grupa C

  • OSP Lipiny
  • Energy Team
  • Majdan Gromadzki
  • Relax Radecznica
  • Grupa D

  • FC Huta
  • Orion Jacnia
  • Pogoń 96 Łaszczówka
  • Miazga Team
  • Harmonogram gier:

    Mecz Godzina Drużyny Grupa 1 09:00 Przyjaciele z boiska x AZJK A 2 09:14 Rakovia Rakówka x Balasjo Team Biłgoraj A 3 09:28 Dzieki za mecz x Spartakus Team B 4 09:42 CSKA B x LZS Dąbrowica B 5 09:56 Przyjaciele z boiska x Balasjo Team Biłgoraj A 6 10:10 AZJK x Rakovia Rakówka A 7 10:24 Dzieki za mecz x LZS Dąbrowica B 8 10:38 Spartakus Team x CSKA B B 9 10:52 Przyjaciele z boiska x Rakovia Rakówka A 10 11:06 Balasjo Team Biłgoraj x AZJK A 11 11:20 Dzięki za mecz x CSKA B B 12 11:34 LZS Dąbrowica x Spartakus Team B 13 11:48 OSP Lipiny x Relax Radecznica C 14 12:02 Energy Team x Majdan Gromadzki C 15 12:16 FC Huta x Miazga Team D 16 12:30 Orion Jacnia x Pogoń 96 Łaszczówka D 17 12:44 OSP Lipiny x Majdan Gromadzki C 18 12:58 Relax Radecznica x Energy Team C 19 13:12 FC Huta x Pogoń 96 Łaszczówka D 20 13:26 Miazga Team x Orion Jacnia D 21 13:40 OSP Lipiny x Energy Team C 22 13:54 Majdan Gromadzki x Relax Radecznica C 23 14:08 FC Huta x Orion Jacnia D 24 14:22 Pogoń 96 Łaszczówka x Miazga Team D                 Ćwierćfinały               25 14:40 A1 x D2   26 14:54 B1 x C2   27 15:08 D1 x A2   28 15:22 C1 x B2                   Półfinały               29 15:40 Z (A1-D2) x Z (B1-C2)   30 15:54 Z (D1-A2) x Z (C1-B2)                   III miejcse               31 16:15 P 29 x P 30                   I miejsce               32 16:30 Z 29 x Z 30

    ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU NOWOROCZNYM!!

    • autor: admin, 2017-01-08 13:44

    NOWOROCZNY TURNIEJ w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ LZS POD PATRONATEM STAROSTY POWIATU ZAMOJSKIEGO I PREZYDENTA MIASTA ZAMOSC

    Wyniki:

    1.ORION 3-1 HDI ZAMOŚĆ 

    2.ORION 2-1 INTER CARS ZAMOSC

    3.ORION 5-1 DREAM TEAM SZOPINEK

    4.ORION 3-1 OMEGA STARY ZAMOSC

    5.ORION 2-3 SITANIEC

    TABELA

    1.ORION JACNIA

    2.HDI ZAMOSC

    3.INTER CARS ZAMOSC

    4.OMEGA ST.ZAMOSC

    ORION GRAŁ W SKŁADZIE: CYBURA , KOZYRA, SZWEDO, ROŻYNEK, MARGUŁA, MONASTYRSKI

    Wyróżnienia:

    NAJLEPSZY BRAMKARZ: CYBURA (ORION)

    KRÓL STRZELCÓW: GAŁKA (HDI)

     

     


    PLAN SPARINGÓW

    • autor: admin, 2017-01-04 17:48

    Plan sparingów:

    25/26 luty           ORION-IGROS

    4/5 marzec         ORION-RELAX

    11/12 marzec     ORION-DUET

    18/19 marzec     ORION-METANOJA

    25/26 marzec     ORION-GKS TARNAWATKA


    MECZ

    • autor: admin, 2016-11-02 18:38

     

    OLIMPIAKOS Tarnogród - ORION Jacnia

     

    Sobota 05.11.2016

    JUNIORZY 12.00

    SENIORZY 14.00

    Wyjazd o 10.30 spod kościoła w Suchowoli


    MECZ

    • autor: admin, 2016-10-27 19:05

     

    ORION Jacnia - ORZEŁ Tereszpol

     

    SOBOTA 29.10.2016

    SENIORZY GODZ 13.00

    ZBIÓRKA O 11.50


    Archiwum aktualności


    Najbliższe spotkanie

    W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

    Reklama

    Ostatnie spotkanie

    LKS Orion Jacnia 2:2 Orzeł Tereszpol
    2016-10-29, 13:00:00
         
    oceny zawodników »

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 11
    LZS Tanew Majdan Stary 5:0 GKS Aleksandria Aleksandrów
    GKS Błękitni Obsza 1:1 SP Piast Babice
    LKS Metalowiec Goraj 2:2 Tarpan Korchów
    KS Rakovia Relax Księżpol 0:0 GKS Relax Radecznica
    LKS Orion Jacnia 2:2 Orzeł Tereszpol
    STS Gryf Gmina Zamość 1:3 Olimpiakos Tarnogród

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 12